TURA Teknoloji Danışmanlık sürekli değişen teknolojinin, iş dünyasında kalıcı büyüme sağlayacak şekilde etkin olarak kullanılmasına ve işletmelerin yönetim performansını güçlendirmesine yönelik projeler ve çözümler geliştirmekte ve uygulamaktadır. Temel odak noktamız yönetim performansıdır ki bu da etkin karar alma süreçlerine dolayısıyla gerçek zamanlı bilgiye dayanır.

TURA Teknoloji Danışmanlık gerek büyük, gerekse küçük ölçekli işletmelerle uzun soluklu işbirlikleri çerçevesinde çalışır. Yönetim sistemlerinin sıfırdan kurulmasının yanı sıra geliştirilmesi, takibi konusunda ihtiyaçlara özel çözümlerin yanı sıra telemetrik proses takibi ve karar alma, kaynak planlama süreçlerine entegrasyonu konusunda 10 yılı aşkın bir süredir faliyet gösteren TURA Teknoloji Danışmanlık, 2006'dan bu yana Vodafone çözüm ortağıdır. Kablosuz iletişimin işletmelerde verilerin toplanıp, anlık olarak yönetime raporlanması konusunda geliştirdiği projelerde kullanmak üzere Signalix, Danimarka tarafından geliştirilen telemetri modüllerini Türkiye’ye getirmiş ve pek çok otomasyon firmasını da bu teknolojiyi kullanmak üzere eğitmiştir.

TURA Teknoloji Danışmanlık kurumsal çerçevede edindiği deneyimleri, özel sektöre ve kamuya yönelik çeşitli uluslararası finansmanlı projelerde elde ettiği bilgi ve tecrübe birikimi ile başarılı bir şekilde birleştirmiştir. Bu bize, müşterilerimize uluslararası kabul görmüş standartlar çerçevesinde, yerel şartlara uygun hizmetler verme olanağı sağlamaktadır.

Katıldığımız bir çok proje sonucunda, TURA Teknoloji Danışmanlık ekibi aşağıdaki sektörlerde uluslararası kabul görmüş standartlar, teknikler ve metodolojiler çerçevesinde proje yönetimi ve kapsamlı uygulama deneyimlerine sahip olmuştur.

bullet

Enerji

bullet

PetroGas (rafineri, depolama, dağıtım)

bullet

İnşaat & Taahhüt

bullet

İmalat (otomotiv, metal, makina, elektronik, vs.)

bullet

Gıda

bullet

Mühendislik

bullet

Madencilik

bullet

Tekstil ve Konfeksiyon

bullet

Yazılım / Donanım

bullet

Endüstriyel Kimya

bullet

Baskı & Medya

bullet

Pazarlama

bullet

Taşımacılık & Lojistik

bullet

Cam

bullet

Ulaştırma

bullet

Su ve Kanalizasyon İdareleri

 

Ekibimiz, güçlü akademik altyapının üzerine danışmanlık sektöründe 15 yıldan fazla pratik tecrübe edinmiş temel kadromuzun yanı sıra proje bazında birlikte çalıştığımız uzman ve firmalardan oluşur. Müşterilerimiz projenin başlatılması kararı aşamasında farklı, yürütülmesi aşamasında farklı kişilerle değil, proje sonuna kadar koordinasyonu üstlenecek tecrübeli uzmanlarla muhatap olurlar.

TURA Teknoloji Danışmanlık etkin bir proje takip ve denetleme mekanizması oluşturmuştur. PDCA çevrimini başarılı şekilde uygular. Bu çerçevede

bullet

Genel proje yaklaşımı, eğitimi ve planlaması

bullet

Her bir aktivitenin organizasyonu

bullet

Bütçeleme ve raporlama

bullet

Güvenli ortamda Web tabanlı proje takibi

için gerekli prosedürlerini oturtmuş ve sistemlerini kurmuştur.

Uzmanlığımızın işletmenize ve yönetim performansınıza ne şekilde güç katacağını anlamak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

www.booktrip.info

   
© ALLROUNDER