Bilgiyi yakalamak ve paylaşmak konusunda, kablosuz teknoloji çözümlerinin ve yazılımlarının kuruluşların gelecekleri için en önemli teknolojinin olduğununa inanıyoruz. Sunduğumuz özgün Kurumsal Gelişim Süreci modeli paralelinde, 2005 yılından bu yana bir dizi kablosuz teknolojilerin geliştirilmesine ve uygulanması üzerinde uzmanlık alanlarımızı geliştiriyoruz.


Telemetri Ürünleri (GSM/GPRS/GPS)

GSM, GPRS, GPS tabanlı teknolojilerin sağladığı yenilikçi çözümler, kablolu veya diğer kablosuz çözümlerin yanıt veremediği alanlarda hızla yaygınlaşıyor. Sunduğumuz telemetri çözümleri ile artık nerede olursun olsun tesis, makina, ekipman vb.’ni izlemek mümkün ve çok hesaplı. Teknolojimiz ve ürünler için bu bölümü inceleyin.


Telemetri Web Portalı

Yeni teknoloji çoğu kez yeni ve pahalı yazılımlar geliştirilmesini gerektirir ve mevcut yazılımlarla entegrasyon sorunu yaşanır. Sunduğumuz Telemetri Web Portali artık bu kısıtları ortadan kaldırıyor. Özel yazılım ve kurulum gerektirmeden web ortamında uzaktan izleme ve kontrol ihtiyacınızı en kısa sürede ve en az maliyetle yürütebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için bu bölümü inceleyin.


Uygulama Destek

Endüstriye sinyalleri okuma, dönüştürme, işleme, GSM/GPRS üzerinden gönderme, vb. teknolojileri hakkında uzman olmanız gerekmiyor. Bütün bunları entegre eden ve “tak-ve-kullan” mantığıyla çalışan çözümlerimiz ile kendi uzman bilgimizi size sağlıyoruz. Teknolojiyi nasıl en verimli halde kullanabileceğiniz ve örnek uygulamalar hakkında detay bilgi için bu bölümü inceleyin.

Alternative flash content

Requirements

Yardımcı Teknolojiler

Daha önce elde edilemeyen bilgiyi uygun maliyetlerde edinmek, telemetri uygulamalarının ikinci dar boğazı olarak önünüze çıkabilir. Bunun için özgün ve hesaplı sensör teknolojileri veya diğer yardımcı teknolojilere ihtiyaç duyabilirsiniz. Uyguladığımız projelerde geliştirdiğimiz yardımcı teknolojiler hakkında bilgi edinmek için bu bölümü inceleyin.


Yazılım Geliştirme

Geliştirdiğimiz özel yazılımlar ve internet üzerinden sağladığımız platformlar, minimum yatırım ve maliyet ile kuruluşlar için büyük farklar yaratabiliyor. Hali hazırda sunduğumuz yazılım platformlarının ihtiyaçları tam anlamıyla karşılamaması durumunda kuruluşlar için özgün yazılım çözümleri de geliştirebiliyoruz. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

   
© ALLROUNDER